9
Bearbeitungen
(erg. Bromelia rosea) |
(erg. Tillandsia stricta ssp. piniformis) |
||
Zeile 719: | Zeile 719: | ||
| Esteves, Hofacker & Scharf | | Esteves, Hofacker & Scharf | ||
| [[DIE BROMELIE - 2013(1)]] | | [[DIE BROMELIE - 2013(1)]] | ||
| | |||
|- | |||
| Tillandsia stricta ssp. piniformis | |||
| Rauh ex Ehlers & H. Heidt | |||
| [[DIE BROMELIE - 2013(3)]] | |||
| | | | ||
|} | |} |
Bearbeitungen