9
Bearbeitungen
(erg. Tillandsia hofackeri) |
(erg. Bromelia rosea) |
||
Zeile 713: | Zeile 713: | ||
| Tillandsia hofackeri | | Tillandsia hofackeri | ||
| Ehlers | | Ehlers | ||
| [[DIE BROMELIE - 2013(1)]] | |||
| | |||
|- | |||
| Bromelia rosea | |||
| Esteves, Hofacker & Scharf | |||
| [[DIE BROMELIE - 2013(1)]] | | [[DIE BROMELIE - 2013(1)]] | ||
| | | |
Bearbeitungen